Forum entuzjastów psów rasy wilczarz irlandzki Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomoc dla Fali
Autor Wiadomość
Anna 
Site Admin

Wysłany: Pią Gru 18, 2009 11:03 am   Pomoc dla Fali

Napisała do mnie dziś Agata, że jest z Falką bardzo źle :sad: Niestety nie stać ją na leczenie Falki w Brnie...prawda jest też taka, że dopóki tam nie pojedzie, nie będzie wiedziała jakie to są koszty. Nas pobyt tygodniowy - bez leczenia, li tylko zastosowania sterydu (który okazał się skuteczny i nie trzeba było podejmować dalszego leczenia i diagnostyki) plus rehabilitacja i w pierwszych dobach płyny i worek karmy to koszt ok.2500 zł...o ile dobrze pamiętam-jeśli nie - Jarek mnie poprawi. Wiem, że w Krakowie Arka pobijała ich na głowę kosztami...za dwa dni leczenia Ginia z kaszlu kennelowego zapłaciliśmy 900zł :neutral:

Wiem, że są Święta, że jest trudny czas ...ale może uda nam się choć trochę Agacie pomóc?
Agata prosiła mnie bym zwróciła się do Fundacji w Czechach...czy zechcą jej pomóc w opłacie za leczenie Falki..Zuzana jeśli przeczytasz ten post podaj mi proszę numer do Ciebie...ja przekażę go Agacie...myślę, że Agata powinna zadzwonić do Ciebie.

Ciężko mi na sercu gdy czytam to co napisałam...nie wiem jak pomóc... :sad:

Ps. Napisałam do Zuzany priv.
"Charty to nie psy (...) I to z tymi właśnie stworzeniami dzielę sny. W ich spojrzeniu przeszukującym przestrzeń znam swoje spojrzenie. W zrywach znam własne porywy. Tęsknię ich tęsknotą, za tym do czego potrzebują swojej śmigłości. Takim samym spokojem wyczekuję. "

goham1313 
goha

Wysłany: Pią Gru 18, 2009 11:11 am   

Aniu podaj prosze konto, święta nie świeta , cienizna ale myśle , że uda się coś wyskrobać! mniej żarcia na święta najwyżej będzie a to samo zdrowie!
Ostatnio zmieniony przez goham1313 Pią Gru 18, 2009 11:12 am, w całości zmieniany 1 raz  

Anna 
Site Admin

Wysłany: Pią Gru 18, 2009 11:15 am   

Goham dziękuję ...jakoś nie potrafię się pozbierać po tym smsie od Agaty :cry: ...poszukam konta i wstawię tutaj.
"Charty to nie psy (...) I to z tymi właśnie stworzeniami dzielę sny. W ich spojrzeniu przeszukującym przestrzeń znam swoje spojrzenie. W zrywach znam własne porywy. Tęsknię ich tęsknotą, za tym do czego potrzebują swojej śmigłości. Takim samym spokojem wyczekuję. "

sigryda 

Wysłany: Pią Gru 18, 2009 12:35 pm   

Czekam na dane konta - ale dobrze by bylo gdyby bylo polskie. Z mojego (tego w PL) nie moge wyslac za granice.
Moze jesli Agata nie ma konta w PL, to moglibysmy ustalic do zbiorki jedno polskie konto u kogos i z tego konta/albo przez te osobe przekazac pieniadze Agacie? tak chyba byloby najoszczedniej - nie trzeba by bylo tylu oplat bankowych robic?

Strasznie mi przykro z powodu Falki :cry:

goham1313 
goha

Wysłany: Pią Gru 18, 2009 12:41 pm   

Myśle , że Ania jest osobą zaufaną i proponuje jeśli ona się oczywiście zgodzi aby ona podała jakieś konto.

Anna 
Site Admin

Wysłany: Pią Gru 18, 2009 12:47 pm   

Mogę podać swój numer konta i dodatkowo Paypala do wpłat zagranicznych- wtedy jest taniej zdecydowanie, bo opłaty są rozdzielone na osobę przelewającą jak i odbierającą. Pieniądze mogłabym jej albo przelać, albo jakoś osobiście dostarczyć do Krakowa (bywa tu od czasu do czasu).

Napisałam do Agaty, czy mogłaby choć w części opłacić wizytę Falki w Brnie, bo nie sądzę, by udało nam się zebrać całość...czekam na odpowiedz. Napisałam jej też, że tam można płacić w ratach więc, gdyby nie miała teraz całej kwoty mogłaby zapłacić później...

Anna 
Site Admin

Wysłany: Pią Gru 18, 2009 2:49 pm   

Sigryda, Goham wysyłam Wam numer konta na prv. Gdyby ktoś chciał się dołączyć proszę dajcie znać. Goham rozmawiała dziś przez telefon z Agatą, może dopowie coś nowego o czy nie pisałam... Sprawa jest tragiczna...Agata nie ma za co zapłacić za konsultację Fali...dopiero po tej konsultacji będzie wiadomo co dalej...póki co Falce grozi uśpienie...proszę pomóżcie Im :sad:

Anna 
Site Admin

Wysłany: Pią Gru 18, 2009 4:14 pm   

Porozsyłałam trochę e-maili z prośbą o pomoc...Może ktoś mógłby zorganizować jakąś kwestę? Anita, może puszeczka i zdjęcia Fali w Twoim salonie? Macie jakieś inne pomysły ?Gdzie jeszcze można byłoby napisać z prośbą o pomoc?

Tu są zdjęcia Fali- gdyby ktoś potrzebował .... ;

http://www.republika-marz...90618/index.htm

Dostałam odpowiedz od Pani Słoty, która obiecała pomóc- zawsze możemy liczyć na Panią Ewę ...

Bardzo liczy się czas...Agata nie ma pieniędzy na konsultację, a suka leży bezwładnie... :sad:

Gocha 

Wysłany: Pią Gru 18, 2009 5:26 pm   

Aniu jaka suma jeszcze jest potrzebna, żeby zacząć leczyć psa ????
Ostatnio zmieniony przez Gocha Pią Gru 18, 2009 5:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  

wiesia2004 
milo

Wysłany: Pią Gru 18, 2009 5:30 pm   

Aniu prosze o nr konta ja tez postaram sie jakos pomoc ,Swieta nie Swieta ale trzeba pomoc .

Odpowiedz do tematu