Forum entuzjastów psów rasy wilczarz irlandzki Strona Główna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
i.... kolejny wilczarz w Krakowie
Autor Wiadomość
pieskowam 

Wysłany: Sro Sie 20, 2014 2:16 pm   i.... kolejny wilczarz w Krakowie

Witam wszystkich forumowiczów i wielbicieli rasy wilczarza :-)

Jestem tutaj nowa, ale pozwolę sobie opowiedzieć historię pewnego psa, którego dane mi było na trochę przygarnąć ale nie dane było zatrzymać (pokochałam tego psa, ale nie mogłam dać mu wystarczająco przestrzeni)..... Jest w schronisku. Długo zastanawiałam się jaka to rasa, aż ktoś znajomy naprowadził mnie na trop: że pies ma wyraźne cechy wilczarza irlandzkiego, no może za wyjątkiem wzrostu... Poczytałam, no i to TEN CHARAKTER! dlatego też jestem teraz na tym forum.

Hodowcy! nie pozwólcie jej zgnić w schronisku!

może krótko o Fudze:
mniej więcej 6 lat, urok osobisty, wrażliwość, mądre spojrzenie (nie tylko spojrzenie), łagodne, przyjazne usposobienie, miłość do ludzi, innych zwierząt, psów, dzieci.... szlachetność w zachowaniu, czasami: zamykanie się w sobie, no i .. wielkie upodobanie do biegania, co ważne: ma potencjał , chęć do nauki, daje łapę :-) Niestety, również często smutno rozgląda się, szukając byłego właściciela...

...wielki pieszczoch, chętna do zabaw.
Mam trochę zdjęc, mogę podesłać na maila :-)

Fuga obecnie znajduje się w schronisku w Krakowie na ul. Rybnej, gdzie czeka na adopcję (proszę się tam bezpośrednio kierować w celu wizyty).
Ostatnio zmieniony przez pieskowam Sro Sie 20, 2014 2:36 pm, w całości zmieniany 2 razy  

Anna 
Site Admin

Wysłany: Pią Sie 22, 2014 9:23 pm   

Prześlij zdjęcia, albo wstaw od razu na forum najlepiej. Moja doba jest za krótka o jakieś 10h, więc naprawdę nie jestem sama w stanie jakoś sensownie pomóc. :sad: Jednak gdyby ktoś się również zdecydował pokierować tą adopcją chętnie w miarę możliwości pomogę (dowieźć gdzieś psa np.) Mogę tez wstawić jej opis i zdjęcia na konto FB. Mam dwie osoby, które są zainteresowane adopcją ale wilczarza...Nasze wszystkie adoptowane "wilczarze" tak naprawdę nie miały z nimi za dużo podobieństwa, poza tym, że zazwyczaj były powyżej kolana i szorstkowłose...podejrzewam, że i tak jest w tym przypadku co bardzo ogranicza ich adopcje (w domach, które poszukują wilczarzy, a nie szorstkowłosego mieszańca).

pieskowam 

Wysłany: Pią Sie 29, 2014 12:19 pm   wilczarz w schronisku ..?

Dziękuję za odpowiedź, zdjęcia wstawię tutaj w miarę możliwości technicznych (pojawia mi się tu jakas trudność). Niestety nie jestem znawcą rasy, okiem laika oceniłam pieska... Jest na pewno mniejszy niz typowy olbrzym wilczarza, i już to samo wskazuje na mix. Mam jednak mimo wszystko nadzieję że ktoś da jej szansę :-) Pozdrawiam

pieskowam 

Wysłany: Pią Sie 29, 2014 3:36 pm   

I .. są zdjęcia Fugi
Ostatnio zmieniony przez pieskowam Pią Sie 29, 2014 3:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Anna 
Site Admin

Wysłany: Pią Sie 29, 2014 4:06 pm   

ale ma śmieszną minę :mrgreen: Tak jak napisałam wcześniej...mogę pomóc ...ale niestety, nie jestem w stanie szukać suni domu.

Napisz jeszcze proszę tutaj do osób z tych organizacji ;

https://www.facebook.com/pomocchartom?fref=ts

i tutaj
http://chartywpotrzebie.pl/

adopcje@chartywpotrzebie.pl

wygląda na to, że sunia z chartem nie ma nic wspólnego...Jesli można prosić o zdjęcie całej sylwetki z profilu...

pieskowam 

Wysłany: Sob Sie 30, 2014 1:11 pm   Zdjęcia Fugi z Krakowa

Witam,
znalazłam kilka zdjęć trochę oddających sunię z profilu... Oczywiście że napiszę pod wskazane adresy, chociaż skoro nie jest chartem, to niewiele to może dać :-( tak czy owak dziękuję za pomoc.

pieskowam 

Wysłany: Sob Sie 30, 2014 1:13 pm   Zdjęcia Fugi z Krakowa

Witam,
znalazłam kilka zdjęć trochę oddających sunię z profilu... Oczywiście że napiszę pod wskazane adresy, chociaż skoro nie jest chartem, to niewiele to może dać :-( tak czy owak dziękuję za pomoc.
Ostatnio zmieniony przez pieskowam Sob Sie 30, 2014 1:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  

pieskowam 

Wysłany: Pon Wrz 01, 2014 7:13 pm   

Witam ponownie, dzisiaj się dowiedziałam że w wekend Fuga została zaadoptowana :-)

pieskowam 

Wysłany: Pon Wrz 01, 2014 7:17 pm   

Witam ponownie, dzisiaj się dowiedziałam że w wekend Fuga została zaadoptowana :-)

Anna 
Site Admin

Wysłany: Pon Wrz 01, 2014 7:19 pm   

Uffff....bardzo dziękuję za informacje :)

Odpowiedz do tematu